Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

SESSIONS
INFORMATIVES
DE BATXILLERAT
PER AL
CURS 2023-2024

Hem preparat les sessions informatives per al Batxillerat del proper curs 2023-2024 i d’aquesta manera poder-vos oferir una atenció adaptada a les vostres necessitats. Des d’aquest espai podeu seleccionar el dia i hora que millor s’adapti al vostre horari i fer la reserva per a la sessió on us informarem dels detalls del Batxillerat a casa nostra.

Les sessions informatives es fan en dijous a les 18.00h o a les 19.30h segons el calendari. Recordeu que les places són limitades.

PROCEDIMENT

Un cop heu triat la sessió, comproveu que el dia i l’hora són les de la vostra preferència i seguidament feu clic a ‘Següent’. Ompliu les dades sol·licitades i envieu el formulari. Rebreu un correu de confirmació de la data i l’hora de la trobada.

SESSIONS

No s'ha trobat cap esdeveniment!