Logo200

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

SESSIONS
INFORMATIVES
D' EDUCACIÓ INFANTIL
PER AL
CURS 2022-2023

Hem preparat les sessions informatives per a Educació Infantil del proper curs 2022-2023 i d’aquesta manera poder-vos oferir una atenció adaptada a les vostres necessitats. Des d’aquest espai podeu seleccionar el dia i hora que millor s’adapti al vostre horari i fer la reserva per a la sessió on us informarem dels detalls del Batxillerat a casa nostra.

Les sessions informatives es fan en dimarts i dijous a les 17.45h  segons el calendari. Recordeu que les places són limitades.

PROCEDIMENT

Un cop heu triat la sessió, comproveu que el dia i l’hora són les de la vostra preferència i seguidament feu clic a ‘Següent’. Ompliu les dades sol·licitades i envieu el formulari. Rebreu un correu de confirmació de la data i l’hora de la trobada.

SESSIONS

No s'ha trobat cap esdeveniment!