LogoE

Benvolgudes famílies,

Un any més mirem d’avançar-vos el conjunt d’activitats educatives que el Col·legi oferirà per a aquest estiu.
Com ja sabeu, el nostre Centre disposa d’una àmplia oferta d’activitats adreçades als diferents nivells educatius: Clínic de Futbol Sala, Escola d’Estiu i quatre torns de Colònies -que ja vau estar informats en un correu anterior-. Totes aquestes propostes integren un conjunt d’activitats de caire lúdic i formatiu que pretenen esdevenir un complement de qualitat a la formació integral dels nostres alumnes.

La inscripció a aquestes activitats s’iniciarà el dia 9 de maig fins al 31 de maig, aquesta es realitzarà mitjançant el formulari web corresponent i les places seran assignades per ordre de sol·licitud Una vegada realitzada la inscripció rebreu tota la documentació necessària, així com la convocatòria a una reunió informativa.

PageLines-Logo-01.png