LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

SESSIONS
INFORMATIVES
DE CICLES FORMATIUS
PER AL CURS 2024-2025

Hem preparat les sessions informatives per als Cicles Formatius del proper curs 2024-2025 i d’aquesta manera poder-vos oferir una atenció adaptada a les vostres necessitats. Des d’aquest espai podeu seleccionar el dia i hora que millor s’adapti al vostre horari i fer la reserva per a la sessió on us informarem dels detalls dels Cicles Formatius a casa nostra.

Podeu triar per les sessions que més s’adaptin a vosaltres.

PROCEDIMENT

Un cop heu triat la sessió, comproveu que el dia i l’hora són les de la vostra preferència i seguidament feu clic a ‘Següent’. Ompliu les dades sol·licitades i envieu el formulari. Rebreu un correu de confirmació de la data i l’hora de la trobada.

SESSIONS

No s'ha trobat cap esdeveniment!

Si no podeu assistir a les sessions informatives programades, ompliu el formulari i ens posarem en contacte amb vosaltres per concertar una visita personalitzada.