COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Projecte Erasmus + « Le jeu de l’inclusion »

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Intercanvi amb l’institut Saint- Cyr d’Issoudun

Per ficar en marxa el projecte Erasmus +, els alumnes de Batxibac hem realizat un intercanvi amb l’institut Saint-Cyr d’Issoudun, del 2 al 12 de setembre. Hem participat a tallers de formació a Issoudun i a Bourges i hem après tot jugant !  

Le jeu de l’inclusion pretèn explorar les possibilitats del joc com a eina inclusiva. El projecte té una durada de 2 cursos acadèmics i hi estarà directament implicat l’alumnat de Batxibac. Us anirem informant…

PER LLEGIR MÉS...