LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Recollida d’aliments: Un any més, col·laborem amb la nostra diòcesi

Els aliments es distribuiran a la parròquia de St. Andreu i el Casal Pare Palau de la parròquia de St. Tereseta.

La solidaritat amb els altres és un dels valors pels quals apostem des de la tutoria. Hi ha moments en l’escola que treballem més a fons aquests valor  com és  la campanya de solidaritat que fem per Nadal.

Una de les activitats que engresquem  als alumnes i famílies de la nostra escola és a portar aliments bàsics i com no, aliments nadalencs, per aquelles famílies més necessitades de la nostra societat lleidatana.

La resposta és sempre positiva i us volem agrair a cadascú de vosaltres l’esforç i la generositat que heu tingut en contribuir que aquest fet sigui una realitat.

Gràcies comunitat educativa de l’escola!!!

PER LLEGIR MÉS...