COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Els nens de P4 descobreixen l’entorn de la Mitjana

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Gaudim  de la natura a la nostra ciutat.

P4 ha realitzat una sortida relacionada amb el projecte treballat durant aquest trimestre de “l’aigua”, aprofitant un dels entorns coneguts i propers de Lleida: la mitjana, parc emmarcat amb el riu Segre i la seva rica fauna i flora i vegetació de bosc de ribera.

Cada grup va estar acompanyat per una monitora que els explicava i feia de guia, els infants van poder descobrir els tresors d’aquest Parc Natural i van desenvolupar activitats  que els van ajudar a prendre consciència sobre la importància de respectar el nostre entorn i la natura…

PER LLEGIR MÉS...