COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Arriba Carnestoltes!!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Tallers i festa.

En Carnestoltes ha arribat i a tots en dansa ens ha posat, així començava la setmana. El rei del Carnaval, ha donat el tret de sortida a una setmana de gresca on cada dia hem hagut de complir amb les seves ordres.

Vam assenyalar el dijous gras gaudint d’un boníssim esmorzar de pa amb tomàquet, truita i botifarra.

Finalment ha arribat l’esperat dia de carnestoltes on tots hem pogut lluir el distintiu realitzat en els tallers d’aula. Els més petits de l’etapa han dansat i cantat al so del grup d’animació de l’escola i sota l’atenya mirada dels Episreporters de Cicle Superior que no han perdut detall de tots els esdeveniments.

PER LLEGIR MÉS...