COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

FEAC a primària

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

2a Trobada FEAC.

El passat 16 de febrer es va fer la segona jornada de FEAC a primària. Vam començar la trobada amb un vídeo que ens va inspirar a començar a reflexionar sobre com conciliem el temps de lleure amb la nostra vida quotidiana, i si el temps que dediquem als nostres fills/es, és de qualitat o ens dediquem a cobrir només les seves necessitats bàsiques.

Les diferents opinions que van sorgir ens van portar a plantejar-nos diverses maneres d’enfocar com podem disposar de més temps lliure per a nosaltres mateixos, així com conversar sobre el sentiment de culpabilitat que apareix, quan no tenim temps material ni per nosaltres ni pels nostres fills/es.

El FEAC és una excel·lent oportunitat per trobar-nos, pares, mares i professors i compartir opinions. Una experiència molt enriquidora i gratificant per a tothom que hi forma part.

Us animem a participar-hi!!!

PER LLEGIR MÉS...