COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Companyonia a Prades

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Tres dies fantàstics de jocs i convivència amb els companys.

El 14, 15 i 16 de juny, els alumnes de 4t hem gaudit de la tradicional sortida de final de cicle a Prades. Durant aquests tres dies, hem pogut compartir experiències i moments únics amb els nostres amics. Hem realitzat jocs cooperatius, activitats de nit, un gimcana pel poble de Prades, un taller de sabons, la súper disco i jocs paralímpics. Totes aquestes activitats les hem fet en anglès amb els nostres monitors. Hem pogut practicar molt! Ha estat una gran experiència que sempre recordarem.

PER LLEGIR MÉS...