COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Un matí ben diferent

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Bon Nadal i Feliç 2018

El divendres 22 de desembre els alumnes de Batxillerat van viure d’un matí molt especial. Després d’una estona amb els companys de les tutories per desitjar-se Bon Nadal, van gaudir d’un esmorzar conjunt de coca amb xocolata al menjador del col·legi. Tot seguit van anar a l’Acadèmia Mariana on van poder veure en directe la representació d’una obra de teatre a partir d’una adaptació del professor Marcel Niubó feta per alguns alumnes actors de segon de Batxillerat.

Us deixem amb la felicitació de Nadal que els professors vam fer pels alumnes i les seves famílies. Bon Nadal i Feliç 2018!

PER LLEGIR MÉS...