COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Gaudint de les noves tecnologies

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

L’àmbit digital: un complement essencial per a les àrees.

Gràcies a la incorporació dels nous portàtils a l’aula, podem treballar diferents aspectes de la competència digital amb més comoditat. La rapidesa en que ens posem a treballar, fa que aprofitem més el temps i puguem avançar el treball de casa. Així, el nostre projecte trimestral, l’apadrinament lector, carregat de sorpreses i que per tant  ara no us podem desvetllar, les exposicions orals, el treball dels llibres de lectura … es veuen enriquits amb l’ús d’aquest instrument. Està sent un bon complement al treball amb projectors que ja fèiem.

Estem aprenent, gràcies a les carpetes, a organitzar-nos la feina, i a trobar sempre allò que busquem.

PER LLEGIR MÉS...