COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

La seva crida a la inclusió queda finalista

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Teresa Fraile, alumna de 2n d’ESO, queda finalista en el concurs de redacció “Ciutadà XXI: Capacitats diverses, possibilitats infinites” organitzat per l’Associació Down Lleida.

El passat divendres 20 d’abril va tenir lloc l’acte de lliurament de premis del Concurs de Redacció “Ciutadà XXI: Capacitats diverses, possibilitats infinites” organitzat per l’Associació Down Lleida. La Teresa Fraile, alumna de 2n d’ESO, va rebre un diploma i obsequi per ser una de les finalistes de la seva categoria. Com podeu veure, estava molt contenta, no només de l’experiència sinó també per haver col·laborat en la inclusió de les persones amb síndrome de Down. Enhorabona, Teresa!

PER LLEGIR MÉS...