COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Xerrada del comissari d’art Anselm Ros

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Reflexió envers l’Art Contemporani.

El passat 26 d’abril els alumnes de Batxillerat Artístic van assistir a la xerrada del comissari d’art Anselm Ros, una conferència que va girar entorn diferents reflexions envers l’Art Contemporani, la creativitat, els artistes, les obres, els nous mitjans i metodologies, les institucions dedicades a la difusió i el paper del comissariat.

Actualment l’Anselm gestiona la Sala Gòtica de l’Institut d’Estudis Ilerdencs, un espai dedicat a l’art actual, tot procurant de donar cabuda a les diferents manifestacions artístiques que conformen aquest món tan complex i alhora tan plaent.

 

PER LLEGIR MÉS...