LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Benvinguts al cole!

Retrobaments plens d’alegria, emocions, il·lusions, nervis…

Iniciem un nou curs molt especial, el nostre centre celebra 60 anys, i per això des de primària ho hem fet d’una forma singular. Reunits al pati, ens hem donat la benvinguda tot jugant i fent dinàmiques que ens han permès conèixer-nos i sentir-nos grup. Un grup que s’ha compromès a treballar unit sota els estendards del respecte i l’amistat. Cada nen i nena disposava d’una cinta, símbol del talent o habilitat personal. Aquestes cintes s’han anat unint les unes amb les altres per mostrar la riquesa del grup. Finalment hem aconseguit crear una gran xarxa, enorme, com la família de primària, una família que no podria existir sense tots i cadascun dels nens i nenes que la formen. Tots i totes som importants i imprescindibles! L’himne del col·legi ha clos l’activitat que ha donat pas a la realització de grans murals artístics per començar a donar color a aquest nou curs que tot just comença i on només resta dir: Benvinguts i benvingudes!!

PER LLEGIR MÉS...