COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

A educació infantil aprenem mitjançant ambients científics.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Experimentem i aprenem.

Aquest primer trimestre hem començat a treballar continguts científics mitjançant ambients d’aprenentatge de caràcter científic, concretament magnetisme i llum. Hem descobert característiques dels imants en diferents situacions i espais.També hem treballat les possibilitats i característiques dels objectes en interacció amb la llum (opac, transparent, translúcid….) i també la predisposició emotiva davant la foscor. Seguirem amb diferents ambients al llarg del curs.

 

PER LLEGIR MÉS...