COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Hem descobert La Suda

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

El Rei Jaume I ens ha explicat una mica d’història.

Després de ser rebuts pel criat del Rei i pujats damunt un cavall imaginari, hem estat rebuts pel mateix Jaume I. Ens ha explicat com el van coronar al Castell quan tot just tenia la nostra edat i com es va enfrontar als reptes de ser Rei. Hem viatjat a una altra època i hem pogut participar d’una Cort teatralitzada. Finalment el Rei ens ha acompanyat a la terrassa del castell on es poden veure els territoris conquerits i gaudir de les seves conquestes. Alguns hem pogut identificar on vivim o bé punts importants de la ciutat de Lleida.

PER LLEGIR MÉS...