LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

A Educació Infantil celebrem el fi de curs

Adéu al curs més atípic.

Hem arribat a final de curs. Ha estat un camí amb obstacles i entrebancs, però també ple de satisfaccions i reptes aconseguits. Durant el curs hem adquirit aprenentatges, hem fet sortides, festes, hem tingut molts moments que perviuran al nostre cor per sempre. Per aquest motiu estem satisfets i satisfetes i ho hem celebrat per torns al nostre estimat pati realitzant curses de sacs, bitlles gegants, paracaigudes, circuits psicomotriu, pesca d’ànecs, balls, …. Els infants de P5 hem immortalitzat el moment amb un photocall amb l’EPIS BUS que ens porta cap a primer, una nova etapa que ens farà encara més grans. Adéu curs 20/21.

PER LLEGIR MÉS...