COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Comencem amb força i il·lusió.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Segon cicle d’Infantil ha iniciat un nou curs.

 Aquests primers dies d’escola els infants d’educació infantil viuen l’inici de curs de diferent manera: uns es retroben amb els companys i companyes del curs passat, altres comencen en un entorn i uns companys nous, altres han canviat de classe i de mestra… tot un conjunt de característiques que fan que tots tinguem papallones a l’estómac. Encetem un curs ideal per ser amics, aprendre molt i experimentar diverses situacions educatives pròpies del nostre centre: treball d’habilitats socials i emocionals, sortides, piscina, ambients científics, robòtica, extraescolars, anglès, psicomotricitat, música,.. construint els fonaments per a un proper èxit escolar. En poc temps creixerem i ens farem grans.

PER LLEGIR MÉS...