LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

El CFGS d’Administració i finances participa en el Programa Escola Empresa

Ens visita el Sr. Carlos Eres.

Al voltant del programa Escola i Empresa, l’alumnat del Cicle Formatiu d’Administració i Finances hem pogut compartir una bona estona les experiències professionals del Sr. Carlos Eres, director general de GFT a Espanya.
Ha estat una activitat molt profitosa, ja que el Sr. Carlos Eres ens ha explicat la seva trajectòria professional i ha compartit amb nosaltres el seu punt de vista d’allò més important per emprendre un negoci. El que dona continuïtat al fet d’emprendre és la idea, no tant els diners. Si la idea és bona, els diners els podrem trobar.
Li agraïm les seves aportacions.

 

PER LLEGIR MÉS...