LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

La festa esportiva torna a l’Episcopal

Aquest dissabte, 11 de juny, esport i esportistes han impregnat d’alegria, esforç, tenacitat, il·lusió i amistat tot el Col·legi.

El matí va començar amb els partits de vòlei, futbol sala escolar, futbol sala federat i jocs esportius. Vam continuar amb les exhibicions de dansa, patinatge, taekwondo i els partits de bàdminton. la piscina també va participar de la nostra festa amb una exhibició de salvament i socorrisme.

La tarda va començar amb les exhibicions de gimnàstica rítmica i funky; per continuar amb els partits de futbol sala pares-exalumnes-professors, organitzats per l’AMPA. La festa va continuar amb animació infantil, festa de l’escuma, taller de skateboard i exhibició de Capoeira.

La traca final va arribar a la nit amb la revetlla amb les famílies, sopar popular i orquestra. Mercès a tots els alumnes, familiar, equips convidats, AMPA i organització per fer possible la nostra festa esportiva.

PER LLEGIR MÉS...