LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Rebem la visita dels pares i mares a l’aula

Els nens i nenes de 2n han rebut la visita d’alguns pares i mares que treballen en l’àmbit sanitari.

Una de les activitats que hem realitzat relacionades amb el projecte del Cos Humà, ha estat rebre la visita a la classe de pares i mares que treballen en l’àmbit sanitari. Hem visualitzat powerpoints, vídeos, hem participat en tallers, hem escoltat les exposicions, hem fet reflexions i ens hem plantejat moltes preguntes que han estat resoltes gràcies a les intervencions dels pares i mares. Tot plegat, ens ha permès assolir molts coneixements sobre el projecte que estem treballant a la classe.

Volem agrair a totes les famílies que han volgut participar d’aquesta experiència tan enriquidora pels nens i nenes.

PER LLEGIR MÉS...