COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Treballem la tardor dins i fora de l’aula

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Quina diversitat d’activitats.

Són  moltes les activitats que es fan a la llar aprofitant tot el que ens aporta la tardor:

S’ha experimentat  amb papers de diferents textures amb els colors d’aquesta estació, s’han descobert i treballat característiques de moltes fruites i fins i tot es van elaborar panellets que les famílies van poder tastar a la Festa de la Castanyada.

A més a més, els més grans de la llar, els alumnes de P2, van realitzar la seva primera sortida de curs. Tot passejant, van arribar als jardins de l’edifici del Rectorat i van  poder veure  directament la gran catifa de fulles sota els arbres, hi van jugar una bona estona, els hi va agradar tant l’experiència, que en  van agafar un bon grapat per poder compartir-les amb la resta de companys a l’escola a través d’una activitat sensorial a l’aula polivalent.

PER LLEGIR MÉS...