COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

El temps

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

El projecte dels nens i nenes de 1r.

El temps passa, el temps canvia, el temps es mesura… d’això en comencen a entendre els nens i nenes de primer de cicle inicial que treballen, engrescats, buscant informació i compartint el seu saber amb els companys de l’aula. L’arribada de la tardor ha omplert els nostres passadissos de colors càlids, de castanyes i fulles, de racons de tardor que ens han permès conèixer i tastar els diferents fruits d’aquesta època de l’any.
El temps passa, la Terra no para, el dia s’escurça, l’hivern s’acosta, plou… per què?
Continuarem investigant.

PER LLEGIR MÉS...