LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Posa’t en Marxa!

Un espectacle molt impactant.

Avui l’alumnat dels CFGS d’Educació Infantil i Integració Social, han participat en l’espectacle “Posa’t en Marxa”.

L’objectiu d’aquesta activitat és aconseguir accions i conductes que evitin el risc de patir un accident de trànsit entre els joves. En l’espectacle es presenten diferents testimonis reals que expliquen les seves vivències sobre els accidents i des de diferents punts de vista (professionals, accidentats, i familiars .

Realment ha estat una activitat que no ha deixat a ningú indiferent. Esperem que serveixi per prendre consciència dels riscs de diferents conductes sobre la conducció, i que ajudi a tenir unes bones pràctiques com a conductors.

PER LLEGIR MÉS...