COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Posa’t en Marxa!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Un espectacle molt impactant.

Avui l’alumnat dels CFGS d’Educació Infantil i Integració Social, han participat en l’espectacle “Posa’t en Marxa”.

L’objectiu d’aquesta activitat és aconseguir accions i conductes que evitin el risc de patir un accident de trànsit entre els joves. En l’espectacle es presenten diferents testimonis reals que expliquen les seves vivències sobre els accidents i des de diferents punts de vista (professionals, accidentats, i familiars .

Realment ha estat una activitat que no ha deixat a ningú indiferent. Esperem que serveixi per prendre consciència dels riscs de diferents conductes sobre la conducció, i que ajudi a tenir unes bones pràctiques com a conductors.

PER LLEGIR MÉS...