COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Plaer per la lectura

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

A l’ESO ens endinsem al món dels llibres.

Al Col·legi Episcopal  els alumnes de l’ESO gaudim cada setmana de 30 minuts de lectura de tipus variat en una hora concreta del matí. En aquest temps desenvolupen la nostra capacitat de ficar-nos a la pell dels protagonistes, viure la història que ens descriuen les paraules de cada pàgina, millorar la competència lectora, saber gaudir del silenci i de tot tipus de lectura: poesia, divulgació, científica, teatre, còmics, narrativa… En aquests dies tenim l’oportunitat de portar un llibre de lectura de casa o escollir un dels llibres o còmics de la selecció del nostre Centre.
En aquesta fotografia, els alumnes de 3r d’ESO participen d’aquest temps de lectura.

PER LLEGIR MÉS...