COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Inici de l’any de la misericòrdia

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Cridats a estimar com el Pare del cel.

El passat diumenge 13 de desembre, a la Catedral de Lleida, el Bisbe Salvador va obrir l’Any sant de la Misericòrdia, amb una missa solemne. La Catedral plena de gom a gom, va celebrar amb joia la crida del Papa a reflexionar i treballar més seguint l’exemple d’amor que Déu ens té. També al final de la celebració, es va procedir a l’acte d’Enviament de tots els agents de pastoral de la diòcesi, catequistes i professors de religió i dels escoles cristianes. Part del professorat del nostre col·legi va assistir i participar en la celebració.

Tenim pel davant un any per aprofundir en l’amor de Déu, l’amor als altres, i el sentir-nos acompanyats sempre per Déu en la nostra tasca educativa i de testimoni enmig de la societat.

PER LLEGIR MÉS...