COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Ja som més grans!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Treballem el projecte.

Durant el primer trimestre els infants de P4 hem treballat el projecte:  “Ja som més grans”. Hem ampliat els nostres coneixements partint del que ja sabíem i fent recerca del que fèiem quan érem petits, del que podem fer ara i del que serem capaços de realitzar quan siguem més grans.
Per complementar aquestes informacions hem comptat amb la col·laboració i la visita d’algunes famílies amb els seus bebès: hem vist com es canvien els bolquers  als nadons, com gategen, com prenen el biberó… i també van venir a la classe adolescents els quals ens van explicar tot el que poden fer sense ajut: van a comprar sols, porten mòbil, estudien a la Universitat…

PER LLEGIR MÉS...