LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Anna Vallverdú guanya el VII Premi del Club Rotary de Lleida.

El Col·legi continua formant any rere any líders del demà.

L’alumna Anna Vallverdú de segon de batxillerat científic del col·legi Episcopal ha resultat la guanyadora del premi Protagonistes del demà que atorga el Club Rotary de Lleida en la seva cinquena edició.

L’acte de lliurament del premi  va tenir lloc dijous dia 18 de febrer a la sala d’actes de la clínica ILO. Entre els assistents a part dels 4 finalistes es trobaven els  membres del jurat, representants del Rotary club de Lleida així com també familiars, amics i professors de l’Anna.

Abans que el jurat emetés el veredicte vam escoltar les paraules del president del Rotary a Lleida, el Sr. Marcel Pons i del Sr. Kokouvi Tété, que va fer una conferència sobre el tema: Governança i lideratge humanista en societats complexes.

Moltes felicitats Anna!!

PER LLEGIR MÉS...