COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Xerrada d’economia per Batxillerat organitzada pel Departament de Socials

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

El funcionament del mercats. El cas de la fruita dolça.

El passat dijous 18 de febrer els alumnes de 2n. de Batxillerat van assistir a la conferència impartida pels Sr. Ramon Morell, professor d’economia de l’UDL i Sr. Antonio Escarp, pagès i membre de la Cooperativa “Fruits de Ponent” que amb el títol “El funcionament dels mercats. El cas de la fruita dolça” pretenia aproximar-los a  la situació econòmica actual i molt especialment el funcionament d’un mercat tan important per l’economia de la nostra comarca com és el de la fruita dolça.

PER LLEGIR MÉS...