COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Taller de treball en equip

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Una metodologia clau en educació infantil.

 

Aquesta setmana els alumnes de CFGS Integració Social i Infantil hem tingut la sort de participar en aquest taller dirigit pel Dr. Vicente Javaloyes i la col·laboració d’Isaac Caballero. Hem aprofundit en les habilitats socials que necessitem en el nostre dia a dia i sobretot en les que necessitem com a educadors  i integradors. Hem experimentat la importància de la comunicació, del feedback i l’escolta activa en el funcionament de l’equip. El valor del lideratge i del compromís amb els companys. Ben segur aquesta experiència ens ajudarà a integrar els nostres coneixements i les experiències  d’equip viscudes a la nostra vida. Moltíssimes gràcies als dos!!

PER LLEGIR MÉS...