LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Taller de treball en equip

Una metodologia clau en educació infantil.

 

Aquesta setmana els alumnes de CFGS Integració Social i Infantil hem tingut la sort de participar en aquest taller dirigit pel Dr. Vicente Javaloyes i la col·laboració d’Isaac Caballero. Hem aprofundit en les habilitats socials que necessitem en el nostre dia a dia i sobretot en les que necessitem com a educadors  i integradors. Hem experimentat la importància de la comunicació, del feedback i l’escolta activa en el funcionament de l’equip. El valor del lideratge i del compromís amb els companys. Ben segur aquesta experiència ens ajudarà a integrar els nostres coneixements i les experiències  d’equip viscudes a la nostra vida. Moltíssimes gràcies als dos!!

PER LLEGIR MÉS...