COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Parc infantil de trànsit de la Guàrdia Urbana

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Els alumnes de cicle superior aprenem a circular.

La setmana passada els alumnes de cinquè de primària vam visitar el parc infantil de trànsit de la Guàrdia Urbana situat al turó de Gardeny. L’activitat va estar dividida en dues parts. En la primera vam fer dos grups: uns érem ciclistes i els altres peatons. Havíem d’anar en compte ja que ens van donar un carnet amb tres punts, cada errada que cometíem ens restava un punt. Després de parar a esmorzar vam fer la segona part. Era molt semblant a la primera però hi vam afegir un tercer element, els karts!

Va ser una experiència molt divertida i enriquidora.

 

PER LLEGIR MÉS...