COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Tallers d’emprenedoria per 2n de Batxillerat

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Finançats per l’ambaixada d’Estats Units i impartits per personal de l’empresa Teamlabs.

El dia 7 d’abril els alumnes de 2n de Batxillerat van participar en tallers per a fomentar l’esperit emprenedor. Va consistir en reproduir en una hora i mitja, tot el procés d’identificació de necessitats, ideació i cerca de solucions i comunicació. Amb aquest taller es va fomentar la capacitat d’enfrontar-se a situacions complexes i de resoldre problemes de forma imaginativa e innovadora, així com la importància de fer-ho treballant en equip.

PER LLEGIR MÉS...