COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Sortida dels alumnes de 1r de Batxillerat a Barcelona.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Un dia de teatre, història i art.

El dia 20 d’abril els alumnes de primer de Batxillerat van realitzar una sortida cultural a Barcelona. Al matí van assistir a l’obra Don Joan de Molière a la Sala Petita del Teatre Nacional de Catalunya. Una revisió contemporània a un dels personatges més importants de la literatura universal. A la tarda van fer una visita al Barri Gòtic i van acabar fent una visita a la Basílica de Santa Maria del Mar.

PER LLEGIR MÉS...