LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Voleu veure l’exposició artística del nostre museu?

El passadís del primer pis es converteix en una sala d’exposicions amb les obres dels alumnes de primària.

En una notícia anterior us vam informar del projecte que hem realitzat tota l’etapa de primària mitjançant el qual hem conegut artistes de reconegut prestigi com són Van Gogh, Botero, Matisse, Dalí i Sorolla.

Moltes famílies van poder conèixer el projecte i gaudir de l’exposició de les obres realitzades pels nostres alumnes en la visita al passadís que van realitzar el dijous 12 de maig. El recorregut pels suros i les aules del primer pis va ser tot un èxit de participació de la comunitat educativa.

Hem realitzat un vídeo- resum de l’exposició per a que en puguem gaudir tots. Esperem que us agradi!

We observe, we notice, we make, we create…  WE ARE ARTISTS!

PER LLEGIR MÉS...