LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Cloenda de curs a la llar d’infants

Sortida al Parc de la Mitjana i Festa de benvinguda a l’estiu.

A les acaballes d’un curs viscut intensament amb continus aprenentatges i experiències emocionants, P1 i P2  va fer una sortida de joc i convivència al Parc de la Mitjana, acabant d’arrodonir-ho  amb una gran festa de l’aigua al pati de la llar.

Al parc de la Mitjana els nens van poder gaudir de la natura tot observant els diferents arbres, plantes i animalons ,al mateix temps, van poder posar en pràctica els diferents hàbits  adquirits al llarg del curs, a través dels diferents jocs dirigits per les educadores.

Amb la festa de l’aigua vam donar la benvinguda a l’estiu, refrescant-nos d’allò més bé.

PER LLEGIR MÉS...