COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Visitem la fira de Sant Miquel

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Els cicles formatius elèctrics fem fira.

Com ja és una tradició, els cicles formatius de la família elèctrica hem visitat la fira de Sant Miquel. Aquesta ha estat molt interessant, hem vist projectes on col·laboren alumnes nostres, hem agafat idees per projectes en 3D i finalment hem assistit a una demostració de drons. A més a l’entrada de la Fira vam poder comptar amb la presència especial del nostre Excm. Sr. Bisbe Salvador.

PER LLEGIR MÉS...