COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Els cicles formatius celebrem la patrona

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Vam poder gaudir d’una jornada de convivència entre alumnes i professors.

El passat dia 6 d’octubre, vam anar a celebrar la diada de la Verge Blanca, va ser tot un èxit de participació. Els alumnes es van anar agrupant pels diferents nivells (CFGS i CFGM) i es van anar fent el dinar i gaudint d’activitats lúdico-esportives. Aquest any vam tornar a organitzar un concurs de menús, entre els diferents grups, els guanyadors van tenir un premi sorpresa. Els professors vam gaudir d’una exquisida paella, per gentilesa del Jordi Rosell.

 

PER LLEGIR MÉS...