COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Art contemporani a la Panera

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Petits artistes.

En la XIVa  edició de les Jornades de Portes Obertes del Centre d’Art la Panera es van exposar obres col·lectives dels alumnes de la llar del  nostre col·legi, les van  anomenar “ El mar” i “Sant Jordi ”, la mostra va tenir com objectiu fer visibles les propostes pedagògiques del projecte dut a terme el curs passat de l’exposició Escriptori Circular.

Els infants del 1r Cicle van explorar i experimentar amb material divers potenciant l’expressió comunicativa a través de la interpretació, representació i creació de diferents practiques artístiques a partir de l’art contemporani.

PER LLEGIR MÉS...