COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Sortida al Campus d’ETSEA i visita a l’Arborètum

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Els alumnes de primer de Batxillerat Científic participen en un taller dins de la 21a setmana de la ciència. 

Un dels temes centrals de la 21a setmana de la Ciència és la celebració de l’Any Internacional del Mapa per això els alumnes de 1r de Batxillerat científic han participat en el taller: Elaboració de mapes en aplicacions agrícoles, forestals i mediambientals organitzat pel ICE i el Departament de Medi Ambient i Ciències del Sòl  de la UdL. Seguidament s’ha visitat l’Arborètum amb més de mig miler d’espècies d’arbres i arbusts ordenades segons els biomes de la Terra en què viuen.

PER LLEGIR MÉS...