LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

A la nostra escola fem FEAC

Un espai per dialogar; família i escola.

Pares i professors dels diferents nivells, vam gaudir d’una bona estona tot dialogant i debatent temes que ens fan reflexionar sobre el dia a dia dels nostres fills i alumnes.

El tema escollit per aquesta trobada va ser la responsabilitat familiar; un tema que va donar per parlar i reflexionar molt sobre la nostra actuació  i la importància d’establir normes clares des de petits ja que dona seguretat als nostres nens i futurs joves.

A la Llar, en aquesta trobada vam treballar el tema la importància de llegir i cantar des de ben petits. Qüestions com:” Hem de llegir contes al nostre nadó? “, “Quin tipus de contes són més adients per aquesta etapa?”  es van anar resolent i no van quedar dubtes; hem de llegir i cantar amb els nostres petits.

Us deixem un recull d’imatges de les sessions i us animem a participar de les properes trobades.

Tots som FEAC!

PER LLEGIR MÉS...