COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Explicant la novetat del Nadal

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Compartint la joia del Nadal amb els més menuts.

Joves de Batxiller han explicat la història de Nadal als nens i nenes de P-5. Aquesta, com molt bé sabeu, és la Bona Notícia de Jesús el Crist que ha nascut de nou per transformar la nostra vida. Una història en la qual hi ha presents els grans personatges que envolten el Messies: Pastors, Reis d’Orient,… Tots ells, a  través dels seus cants i regals, ens fan exclamar tots a una: Gràcies Jesús per néixer de nou en el nostre Col·legi, en les nostres famílies.

PER LLEGIR MÉS...