COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Un matí diferent

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Bon Nadal i Feliç 2017

El dijous 22 de desembre els alumnes de Batxillerat van poder gaudir d’un matí molt especial. Després d’una estona amb els companys de les tutories per desitjar-se Bon Nadal, van gaudir d’un esmorzar conjunt de coca amb xocolata al menjador del col·legi. Tot seguit van anar a l’Acadèmia Mariana on van poder veure en directe la representació de l’obra de teatre “La fi de l’Olimp” a partir d’una adaptació que el professor Marcel Niubó ha fet d’un text original de l’alumna Etna Miró i que alguns alumnes actors de segon de Batxillerat van preparar per l’ocasió.

nadal bat 1 2016

Bon Nadal i Feliç 2017!!!

 

PER LLEGIR MÉS...