COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Ens preparem per l’hivern

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Amb les baixes temperatures…

Durant aquest inici de segon trimestre els alumnes de l’extraescolars de Costura planten cara al fred confeccionant-se el seu propi barret. És un barret molt especial ja que procedeix de samarretes en desús. Els alumnes han practicat la psicomotricitat fina tot tallant i cosint les diferent peces. Al mateix temps, hem pogut aprendre sobre la possibilitat de donar un nou ús a  samarretes que ja no ens agradavem i /o que ja no ens servien.

Nosaltres no passarem fred!!!

PER LLEGIR MÉS...