COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Impliquem-nos

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Joves del Col·legi Episcopal participen en aquesta jornada de la DPJ.

Els joves del Col·legi Episcopal participen de la jornada de la DPJ de Lleida: Impliquem-nos.  Vàrem passar un dia molt especial a Sant Joan de Déu on vam participar en diferents activitats i tallers amb els residents i vam poder veure la gran tasca que fan els treballadors i voluntaris. Estem segurs de que vam rebre més del que vam donar! Moltes gracies per l’acollida.. I sobretot perquè ens va acompanyar el nostre Sr. Bisbe Salvador Giménez i va poder veure, de primera mà, la implicació dels joves del nostre Col·legi, en aquesta activitat de la DPJ.

PER LLEGIR MÉS...