COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

YOUCAT: Emprenedoria responsable

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Presència significativa en aquest activitat DPJ.

L’edifici dels Frarets, al carrer Vila Antònia de Lleida, va acollir el passat 10 de març el segon Cafè Youcat d’aquest curs organitzat des de la Delegació de Pastoral de Joves i els presents van poder debatre sobre l’emprenedoria responsable.  El lleidatà Sisco Sapena va impartir la conferència i els joves, que estaven distribuïts en taules, van poder-li fer preguntes. El ponent és pioner d’Internet a Espanya i un apassionat de les noves tecnologies. Es el màxim accionista de Lleida.net, un projecte que ha donat a conèixer per tot el món des de fa dues dècades. Entre els que joves van assistir a aquesta proposta DPJ, hi havia una representació significativa, d’aquest  espai de trobada on els joves escolten, reflexionen i parlen sobre els temes que més els preocupen amb l’objectiu de promoure el creixement integral de la persona.

PER LLEGIR MÉS...