LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Orles 2017

El dia 25 de maig a la Llotja de Lleida hi ha hagut el lliurament d’orles als alumnes que acaben enguany el Batxillerat i els Cicles Formatius acompanyats per la comunitat educativa i un miler de familiars.

El Sr. Bisbe, titular del Col·legi va obrir la cerimònia felicitant els graduats així­ com les seves famí­lies i el professorat tot animant a ser gent de pau en un món convuls i a aportar els valors de Jesús a l’entorn.

El padrí d’orles, el Sr. Cullerés, Director dels SSTT d’Ensenyament els va animar a aportar tot el seu aprenentatge i joventut sent agents per a la millora de la nostra societat.

LaBanda va entonar l’himne de l’Episcopal així­ com diferents cants en homenatge als llorejats. 

L’acte va finalitzar amb un vi d’honor a l’exterior del recinte.

 

Enhorabona!

PER LLEGIR MÉS...