COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Ens visita l’escriptora Glòria Marín

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Coneixem l’autora de l’Skimmer.

Un dels llibres que hem llegit durant aquest curs  les nenes i nens de tercer, ha estat el titulat: “Skimmer”.

El passat dimarts 16 de maig ens va venir a visitar la seva  autora, la senyora Glòria Marín. La vam rebre a cadascuna de les nostres aules per tal de poder-li fer totes aquelles preguntes que ens havíem preparat, bé referents a la història que explica al llibre o bé referents a la seva tasca com a escriptora. Va venir ben disposada i ens va respondre a totes i cadascuna d’elles i a més, va cloure la trobada signant-nos tots els llibres amb una petita dedicatòria personalitzada… caram!!!

PER LLEGIR MÉS...