LogoE

Col·legi Episcopal de Lleida

COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

El programa CAFEÏNA i el Sr Postu amb el Banc de Sang

Tots apostem per una ciutat més solidària!

Hola a tots i totes,

Algunes notícies d’interès:

Som la Itziar, la Valèria i la Júlia. Avui dijous hem tingut l’ocasió d’anar al programa Cafeïna de TV Lleida a fer difusió de la nostra campanya de donació de sang. La presentadora, la Mariví Chacón, s’ha mostrat molt contenta d’obrir-nos les portes a la ciutat de Lleida un any més. Així doncs, li agraïm molt la seva implicació amb la nostra tasca.

01 Juny 2017

Per fi arriba el divendres i amb ell, el primer dia de la donació de sang. Tenim al Sr Postu com a convidat especial a la nostra campanya. Durant la setmana hem fet difusió de les seves Postuxapes i a canvi ha vingut a la nostra estona a ajudar-nos a engrescar a la nostra comunitat educativa. Ha donat sang i a més a més ens ha fet passar una bona estona, tot plegat per causes ben solidàries.

02 Juny 2017

http://lleidatelevisio.xiptv.cat/cafeina/capitol/julia-egido-itzian-nieto-valeria-quintero-alumnes-episcopal-organitzadors-campanya-donacio-sang

 

 

PER LLEGIR MÉS...