COMPARTIM L'ACCIÓ EDUCATIVA DE LES FAMÍLIES

Sent l'ECO
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Audició musical

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Visca la música!!!

Els alumnes de P5 d’Educació Infantil, vam gaudir d’una audició musical amb els companys d’ESO els quals ens van presentar diferents instruments de corda, de vent, de fusta i de metall. Vam escoltar peces musicals en solitari, en trio i duet, acabant tots junts amb la interpretació de la cançó Imagine de Jonh Lenon. L’objectiu de l’activitat va ser conèixer l’aula de música de primària i treballar les característiques dels diferents instruments. El professor de música , Òscar Labella, ens va convidar a tots a gaudir de la música mitjançant les propostes extraescolars que el col·legi ofereix.

PER LLEGIR MÉS...